دانستنی ها, مد و زیبایی

چرم شتر را بهتر بشناسیم

چرم شتر را بهتر بشناسیم

 

 

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید،قطعا نمونه هایی از چرم شتر رادیده اید و نیاز دارید که کمی در رابطه با آن اطلاعاتی کسب کنید.من قصد دارم امروز هر اطلاعاتی که تا به این لحظه در رابطه با چرم شتر بدست آوردم چه تجربی و چه علمی برای شما به اشتراک بذارم.پس با ما همراه باشید.

 

هر محصولی از چرم شتر ، یک عمر میتواند در کنار شما باشد

یکی از مهم ترین نکاتی چرم شتر دارد،مقاومت آن است.الیاف این چرم نسبت به چرم گاوی تا ده برابر بیشتر و از این رو بسیار مقاوم تر است.اما این سرسختی و الیاف زیاد باعث نشده تا چرم شتر چرمی سفت و غیر قابل انعطاف باشد. نرمی و لطافت چرم شتر به طور غیر قابل باوری حتی بیشتر از چرم گاو است.

از چرم شتر به دلیل استحکام و زیبایی خاصش در تولیداتی همچون تولید انواع کیف پول، کیف دوشی، کیف های دستی و اداری و البته کفش استفاده می شود. چرم شتر برای همه انواع تولیدات قابلیت منحصر به فردی دارد و این موضوع باعث گسترش روز افزون تولیدات با چرم شتردر همه زمینه ها شده است.

فروشگاه باجینو سعی دارد گلچینی از بهترین محصولات چرمی ارائه دهد.بعد از اتمام این مقاله حتما نمونه های چرم شتر را مشاهده بفرمایید.

 

یک نمونه از محصولات باجینو ::

تغییرات صنعت مد و لباس تاثیری بر شهرت و خاص بودن تولیدات چرمی ندارد و چرم همیشه در بالاترین رده‌های خواستگاه مصرف کننده قرار دارد. به همین دلیل استفاده از محصولات چرمی در تولیدات مختلف هر روز بیشتر می شود و دوام و کیفیت چرم نیز اهمیت زیادی در ان خواهد داشت. وقتی تولیدی با چرم شتر روانه بازار مصرف شود بی گمان طول عمر و جذابیتش آنقدر زیاد خواهد بود تا خریدار را ترغیب به خریدهای بیشتر تولیدات چرمی شتر کند.

 

نقش و نگار تکرار نشدی

بر خلاف سایر چرم ها، طرح و نقش چرم شتر تکرار نمی‌شود. در طرح‌های کلاسیک این چرم، رگه‌هایی که به صورت طبیعی روی سطح چرم وجود دارد، به گونه‌ای کاملا متفاوت به زیبایی آن می‌افزاید و به مرور زمان، محصول دوخته شده از چرم شتر حالت کهنگی به خود نمی‌گیرد. بلکه در کنار داشتن دوام بالا، حس کلاسیک‌تری را به شما القا می‌کند. این ویژگی در مورد کیف هایی که روزانه استفاده می شوند، مانند کیف پول یا کیف دوشی کاملا محسوس است.

هر چند رنگ اصلی پوست شتر همیشه با کمی تیرگی و روشنی همان قهوه ای مرسوم و شیک است ولی با این وجود صنعت چرم با استفاده از پالایش های پیشرفته و با استفاده از تکنیک های برنزه کردن پوست شتر بدون تغییر در کیفیت و دوام این چرم توانسته چرم شتر را برای علاقمندان به این چرم در رنگ ها و طرح های مختلف آماده کند.

 

کیف اداری چرم شتر

کیف اداری چرم شتر

 

به محصولات ایرانی تولید شده از چرم شتر اعتماد کنید!

از نظر قیمت، چرم شتر با بقیه چرم ها تفاوتی ندارد، اما در بازار مشتریان زیادی را به خود جذب می‌کند. چرم شتر ایران به داشتن کیفیت بالا شناخته می‌شود و محصولات چرمی ساخت ایران، دارای کیفیت بسیار مناسبی‌ هستند.

بعضی از علاقه مندان به چرم طبیعی، زمانی که با چرم شتر مواجه می‌شوند، نمی‌دانند که آیا می‌شود به این چرم در مقابل چرم‌های وارداتی اعتماد کرد یا خیر: پاسخ همواره مثبت است. صاحب نظران تولید چرم در ایران، معتقدند که چرم شتر تولید ایران از نظر کیفیت حتی می‌تواند با محصولات چرمی متعلق به برند‌های ایتالیا رقابت کند و در عین حال، قیمت بسیار مناسبی دارد که مزیت قابل توجهی‌ برای مشتری‌ست.

متاسفانه در بعضی برندهای ایرانی مقدار بسیار زیادی از قیمت محصول بابت همان برند میباشد نه کیفیت و چرم .

مشاهده کنید::

محصولات چرم طبیعی شتر مردانه

محصولات چرم طبیعی شتر زنانه

مطالب مربوط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.