دانستنی ها

آوای انتظار همراه اول

آوای انتظار همراه اول

بی شک پیش آمده که با خطی تماس برقرار کرده اید و بجای شنیدن صدای بوق صدای آهنگی دلنشین برای شما پخش شده است.امروز قصد داریم نحوه فعالسازی و غیر فعالسازی و همچنین نحوه انتخاب آوای انتظار همراه اول خطی دیگر را توضیح دهیم.

 

اگر مایل باشید آوای دلخواهتان را گوش دهید و بعد انتخاب کنید .میتوانید از اپلیکیشین همراه من یا پرتال همراه من به آدرس my.mci.ir انتخاب کنید .زمانیکه وارد هر کدام شدید در بخش خدمات من ،وارد آوای انتظار بشوید و میتوانید از هر خواننده ای که مد نظر دارید جستجو کنید و آوارا گوش کنید و در نهایت روی خط فعال کنید.

شما همچنین میتوانید وارد سایت rbt.mci.ir شوید و بدون پیش ثبت نام در صفحه ای که برای شما باز میشود نام خواننده مورد نظر یا نام آهنگ را جستجو کنید.

برای بدست آوردن آوای دلخواه حتما باید دسترسی به اینترنت داشته باشید . ولی برای کسانیکه این دسترسی را ندارند پیشنهاد میدهیم که فقط یک صفحه خالی به سرشماره 8989 ارسال کنند.در این حالت لیست آواهایی که میتوان از طریق پیامک بدست آورد برایتان ارسال میشود.مانند(آواهی برتر هفته،آواهای جدید ،آواهای رایگان)

 

چگونه آوای خط دیگری را روی خط خود فعال کنیم ؟

اگر آهنگ پیشواز خط همراه اول دیگری را مد نظر دارید کافیست کد دستوری #220*10* شماره گیری کنید.پس از آن اعلام میشود همین شماره یا شماره دیگری.شما خط مقابل را وارد میکنید و آوای آن شماره براحتی برای شما ارسال خواهد شد.بعد از آن میتوانید کد بدست آمده را به 8989 ارسال کنید.

 

کد آوارا دارم ولی نمیتوانم فعال کنم 

اگر کد آوای انتظار را دارید .کافیست کد را به سر شماره 8989 پیامک کنید تا برای شما فعال شود یا تغییر پیدا کند .

یا از کد دستوری #22*10* میتوانید تغییر یا فعال کنید.

 

هزینه فعالسازی آواها غیر از آوای رایگان مبلغ 300 تومان برای 30 روز به همراه 9 درصد مالیات ارژش برافزوده.

تغییر آوای انتظار در 15 روز اول پس از فعالسازی رایگان ولی بعد 15 روز مجدد 300 تومان با 9 درصد مالیات هزینه دارد.

 

غیرفعالسازی 

برای غیرفعالسازی آوا کافیست عدد 5 لاتین را به 8989 پیامک کنید یا با شماره گیری #223*10* میتوانید غیر فعال کنید.


مشاهده کنید 

برترین محصولات چرم دست دوز مشهد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.